Profil Nabídka Kontakt Napište nám
Přístupový a docházkový systém Přístupový a docházkový systém Přístupový a docházkový systém
Jantar Servis - EMAIL
 EVKO

Evidence a plánování údržby,kontrol,oprav a revizí

Program EVKO je určen jako pomocník především pro montážní a servisní firmy při plánování a evidenci pravidelných revizí,kontrol,údržby a oprav, pro evidenci zákazníků,objektů a systémů v nich používaných - se zaměřením především na EZS,EPS,CCTV,ACCESS,vjezdové systémy,DT (dom.telefony),DVT (domovní videotelefony),TÚ,TV a SAT a pod.,ale SW je použitelný i při plánování a evidenci pro další subjekty jako např. bytová družstva (revize výtahů,požárních hydrantů a hasicích přístrojů),správcovské firmy, úklidové firmy atd.

Plánování je možno nastavit a provádět s periodou den,týden,měsíc a rok, přičemž je nastavitelné na jak dlouhou dobu dopředu se má plánování provést a současně je nastavitelné,kolik dní předem se má plánovaný úkon zobrazovat na obrazovce – to je ještě zvýrazněno barevným rozlišením.

Vyzkoušejte demoverzi programu Evko - ke stažení zde (5 MB). Demoverze se od plné verze liší pouze omezením maximálního počtu zákazníků a zákazem tisku. Po zakoupení příslušné licence lze pouhým nainstalováním licenčního souboru uvolnit veškerá omezení a používat systém Evko v plném rozsahu.

Kompletní uživatelská příručka je ke stažení zde (2,9 MB). Tento dokument je také součástí instalačního balíku systému Evko, není tedy třeba stahovat ho samostatně. Dokument je ve formátu PDF, k jeho otevření potřebuje program Adobe Acrobat Reader.

Pokud požadujete podrobnější informace k tomuto produktu, neváhejte nás kontaktovat emailem.

Created by CZI web design